SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 007
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 007

Detalet:
Dimensionet: 13.74 x 9.40 m
Zona e përdorshme: 127.5 m²
Zona neto e kateve: 147.3 m²
Garazh: 19.77 m²
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 6.75 m
Kapaciteti: 394.4 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 20.74 x 17.40 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi elegante, dy-katëshe dhe e rehatshëme në stil modern, me një garazh të vetme dhe modern, mbi garazh ka terrace. Në katin përdhes ka një zone për qëndrim ditor, e cila është e lidhur me kuzhinën dhe dhomën e ndejës, gjithashtu ka një hyrje për një terracë. Gjithashtu në katin përdhes ka edhe banjo të madhe, një magazine të vogël nën shkallë. Në katin e parë janë tre dhoma me madhësi të ngjashme. Dhoma kryesore e gjumit ka të ndërtuar një garderobë për veshjet si dhe hyrjen në tarracë mbi garazh.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »