SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 008
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 008

Detalet:
Dimensionet: 24.44 x 17.54 m
Zona e përdorshme: 156.4 m²
Zona neto e kateve: 207.2 m²
Garazh: 38.36 m²
Nivelet: Me papafingo
Lartësia: 7.67 m
Kapaciteti: 523.7 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 16.44 x 9.54 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi me një dizajn modern, e gjerë dhe e mbuluar me një çati dhe e zbukuruar me aksesorë modern dhe ka formën e trupit si kub.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »