SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi Moderne – Kodi 009
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 009

Detalet:
Dimensionet: 15.21 x 11.01 m
Zona e përdorshme: 155.4 m²
Zona neto e kateve: 196.7 m²
Garazh: 41.33 m²
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 8.08 m
Kapaciteti: 553.8 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 23.21 x 19.01 m.

Përshkrimi:
Një shtëpi e thjeshtë moderne në stilin e vilës, me një garazh të dyfishtë, një tarracë, me një tarracë mbi garazh dhe një dhomë shum të rehatshme në katin e parë. Interiori i shtëpisë është projektuar për ata njerëz që e kërkojnë dhe e vlerësojnë nje shtëpi praktike dhe funksionale.
Funksionalisht, brendësia e shtëpis është e ndarë në dy zona, zonën e ditës, që ndodhet në katin e përdhes dhe zonën e natës që ndodhet në katin e parë.
Në zonën ditës, ndodhet një zyrë, një dhomë e gjërë e ndejës dhe një kuzhinë me një depo të veçantë. Shkallët nga kati përdhes për në katin e parë, janë pjesë përbërëse e dhomës së ndejës, dhe si rrjedhojë e kësaj nuk ka humbje të hapësirës për të bërë shkallë të veçanta.
Në zonën e natës ka tre dhoma gjumi të mëdha, secila prej tyre ka edhe një hapësirë për gardërobë, dhe një banjo me një lavanderi të rehatshme. Dhoma kryesore e gjumit ka të ndërtuar një garderobë për veshjet dhe hyrje për në tarracë. Tarracë është vendosur mbi garazh dhe kjo është një vend i përkryer për të soditur ambientin përreth.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »