SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 010
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 010

Detalet:
Dimensionet: 12.53 x 13.95 m
Zona e përdorshme: 176.2 m²
Zona neto e kateve: 202 m²
Garazh: 25.73 m²
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 8.96 m
Kapaciteti: 515 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 20.53 x 21.95 m.

Përshkrimi:
Ky plan është një ide moderne e një shtëpie funksionale. Trupi i saj i thjeshtë dhe çatia piramidale theksojn trendet më moderne në arkitekturë, dhe gjithashtu ka edhe një garazh në pjesën para shtëpis.
Pjesa e brendshme është e gjërë dhe e rehatshme. Pjesa e dhomës së ndejës ka një hyrje të drejtpërdrejtë për në tarracë. Vendi i ngrënie është e vendosur në qendër. Mbi aneks ka një hapësirë boshe që e bënë dhomën të duket edhe më e gjerë. Në katin e përdhes ka edhe një zyrë të rehatshme për të punuar në shtëpi dhe gjithashtu ka një banjo. Në katin e parë janë tre dhoma gjumi shum komode, dhe gjithashtu ka dy banjo.
Ky plan është një ofertë e përkryer për njerëzit që duan shtëpi të bukur, funksionale dhe të rehatshme.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »