SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 011
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
57361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 011

Detalet:
Dimensionet: 14.79 x 9.90 m
Zona e përdorshme: 99.1 m²
Zona neto e kateve: 99.1 m²
Garazh: Pa garazh
Nivelet: Një-katëshe
Lartësia: 4 m
Kapaciteti: 263.7 m³

Madhësia oborit:
Eshtë e preferueshme që obori të ketë këtë madhësi: 21.79 x 17.90 m.

Përshkrimi:
Ky planë është një e një shtëpie një katëshe me një trup kompakt dhe modern. Në pjesën e natës ka tre dhoma gjumi dhe një banjo të rehatshme. Ndërtimi i thjeshtë na lejon që të bëjmë manovrime në pjesën e brendshme. Muret ndarëse mund të lëvizet lirshëm ose të hiqen sipas nevojës. Zona e ditës përmban dhomë të gjerë të kombinuar dhe me kuzhinë të hapur. Gjithashtu ka një depo të dobishëme në kuzhinë dhe gjithashtu një WC shtesë. Në dhomën e ndjenjes dhe dhomën kryersore të gjumit ka një hyrjet-dalje e cila të dërgonë direktë për tek tarraca e cila është e mbuluar.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Për të ditur çmimin e planit dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »