SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndërrohet Xbox 360 mePlaystation 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
ID e produktit :
57371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka një joystik dhe disa lojë të downloaduar.Është në gjendje të mirë dhe mund ti downloadoni qdo lojë që është Free-E lirë.disa janë vetëm për ti blerë por mund ta lidhni me Xbox-Live , që do të thotë se mund të luani edhe me shokë vetëm ata që kanë Xbox dhe ju duhet një profil për të luajtur me shokë ose që të downloadoni ndonjë lojë.....E ndërroj me një Ps 3


E ndërroj me Ps 3 që është i bërë jailbreak.Dhe që ka lojra të downloaduara si:Gta 5,BattelField 2etj.Dhe me një joystik.


Vendi:::>>>SmirëViti
Informata rreth publikuesit
Arion
Viti
045506499
Smirë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »