SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipad 1
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
ID e produktit :
57412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ipad 1 ne gjendje shume te mire pa asnje grrith dhe pa asnje defekt.
Mund te me kontaktoni ne : 044408135 & 049243045 ose ne Viber ne te njejtin numer.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »