SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 16GB (full unlock)
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
ID e produktit :
57458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 5 16B full unlock - i bardhë

Në gjendje të rregullt pa asnjë defekt dhe me verzionin më të fundit të iOS 8.1.2.

Numri kontaktues +37744555119 (viber & whatsapp).
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044555119
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »