SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitje dhe servisim
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '13
ID e produktit :
5753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme shitjen dhe servisimin ete gjitha prishjeve kompjuterike...

Risi Risi tek ne per her te par behet rregullimi i KARTELAVE GRAFIKE te laptopeve....

Ju Mirepresim
Pro Computers
Informata rreth publikuesit
VALMIR
Prishtinë
049 306707
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
Zgjedhje të shumta në Patundshmëri
Automjete, Elektronikë, Celularë etj.
Ose regjistrohuni me emailin tuaj
Regjistrohu
Jeni të regjistruar? Kyçuni
Duke klikuar "Regjistrohu", ju pranoni Kushtet e Përdorimit dhe Rregullat e Privatësisë.
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »