SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Termo 3.5, Nxemse, Stufe
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
ID e produktit :
57762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 1 Termo 3.5 kW në gjendje super të mirë dhe funkcionale. Eshtë përdor 3 vjet. Termo posedon termostatin dhe është e pajisura me rrota lëvizëse.

Cmimi është 200 euro për një TERMO!

Arsya pse po shiten është se kemi vendos nxemjen qëndrore.

Tel: 049 81 55 55 ose 044 434 900
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
044434900
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »