SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 Termo 3.5, 2bojlera elektrike, 1 Stufe te ngrohjes,
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
57765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Detajet per te gjitha.

1 Termo 3,5kW. Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 165euro per nje Termo.

1 Stufe per ngrohje (dru dhe Qymyr).
Cmimi 110 euro.

2 bojlera te vogel per kuzhine.
Cmimi 10 euro per nje bojler.

KUJDES: Kto cmime vlejnë vetëm nëse merren të gjitha pajisjet!

Cdo te mire.
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
044434900
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »