SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jacuzzi per dy persona-Saratoga Spas
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
ID e produktit :
57798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jacuzzi-te oborrit i importuar nga zvicrra, eshte per dy veta, ka mundsin e temperatures deri ne 40 grad, ka drit per ne mbramje gjitheashtu eshte i testuar dhe ne gjendje te rregullt. Dimesionet jane 170 x 200c
Informata rreth publikuesit
N.T.P CUKI
Gjilan
044662900
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »