SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojler 200Litra-De Dietrich
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
ID e produktit :
57807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte prodhim frances, i importuar nga zvicra, eshte i testuar dhe ne gjendje te rregullt, eshte vetum me rrym ne 230V,
Informata rreth publikuesit
N.T.P CUKI
Gjilan
044662900
Rr.Ferizajit p.n (perball Motel-Gjianit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »