SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frigorifer per vine - Fust
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
ID e produktit :
57809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Importuar nga zvicra eshte i testuar dhe eshte ne gjendje te rregullt- eshte e tipit Fust Novamatic Vinocave 101
Informata rreth publikuesit
N.T.P CUKI
Gjilan
044662900
Rr.ferizajit p.n (perball Motel-Gjilanit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »