SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me Qera
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '17
ID e produktit :
57811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj dhoma me qera me kushte te mira dhe te volitshme.per te gjith te interesuarit meshkuj dhe femra gjendemi afer parkut te qytetit ngjitur me Hotel Lyon .Ne qmim jan te perfshira te gjitha shpenzimet si: nxemje qendrore ,rryma,uji,mbeturinat,interneti.
Informata rreth publikuesit
Avdyli
Prishtinë
37744678679
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »