SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARKET-LLAMINAT
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
ID e produktit :
57822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE BEJM SHITJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE PARKETIT PO ASHTU EDHE TE GJITH MATERJALIT PERCJELLS PER PARKET
SI DHE BEJM MONTININ E PARKETIT TE RI DHE TE VJETER DHE BEJM EDHE RIPARIMIN E PARKETIT TE VJETER DHE BEJM EDHE GRRYERJEN E PARKETIT,NE BEJM MONTIMIN E GJITHA DYSHEMEVE TE PUNUARA NGA DRURI ,LLAMINATI ,GRRYERJE,PATOS ETJ.NEVE MUNDENI TE NA GJENI NE RR.LIDHJA E PRIZERENIT NE TOPHANE -PRISHTINE .
PER INFO SHTES 044/202-974 NDERMARRJA SHERBYESE "BESI"SI DHE BEJM SHITJEN E LLAJSNEVE ME DEKORE ME NALSI 12 CM - 14 CM PO ASHTU EDHE BEJM MONTIMIN E TYRE JUVE JU MBETET VETEM ME NA VIZITUE JENI TE MIRSEARRDHUN FLM.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »