SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
macet mahnitëse Ragdoll në një çmim të lirë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
ID e produktit :
58014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tre macet Ragdoll. dy femra dhe një mashkull. janë të gjithë të vaksinohen dhe të kenë të gjitha të shtëna të azhurnuara. do të vijë me të gjitha letrave, lodra, mostra të ushqimit. është gjithashtu i trajnuar i papërfillshëm. Këto kittens janë shumë të gjallë. do të shërbejë si kafshët shtëpiake të mira dhe shokë, që pronarët e tyre. ju lutem i interesuar vetëm duhet të kontaktoni. ju mund të na kontaktoni përmes e-mail
Informata rreth publikuesit
Jurgen
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »