SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 WiFi
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
ID e produktit :
58092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i paperdorur,vjen me pakete dhe me te gjitha pajisjet percjellese.

Samsung Galaxy Tab 3
Model : P3210
Android OS : 4.2.2 Jellybean
CPU:Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9

Cmimi:220 (i diskutueshem)
Informata rreth publikuesit
Alixhan
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »