SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm kunder vjedhje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '14
ID e produktit :
58538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fotot per Punen tone ne Facebook: cityalarm

Posedojme;

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.

ZERIM PROFESIONAL__ per Hotele, Restaurant, Shtepi etj. ne pllafon dhe ne Mure.

INVENTOR 12V per KAMERA, Wireless/Modem, Anten Interneti etj.

Bejme Montimin kudo ne Kosove dhe Shqiperi, si dhe Shtrirjen e Kablles para perfundimit te Objektit
Informata rreth publikuesit
City-Alarm
Prizren
Bazhdarhane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »