SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Adidas Traxion f5 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
58647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Adidas Traxion f5 të sapoardhura nga Gjermonia, numer 44.
Te reja dhe te pa perdorura fare.
Per me shum shikoni ne foto.

Numri kontakutes. EDI : 044609573
Informata rreth publikuesit
Edi
Lipjan
37744609573
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »