SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Moduli Laboratori | TolloMed
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
ID e produktit :
58651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Laboratori është një nga modulet e TolloMed™ i cili është zhvilluar për automatizimin dhe digjitalizimin e proceseve të punës në kuadër të një entiteti shëndetësor që operon në një apo lokacione të pakufizuara, duke filluar nga:

Disa nga vetitë e modulit të laboratorit:

Njoftim automatik pacientëve të udhëzuar
Panel dinamik me të dhëna analitike
Recepcioni
Pranimi, organizimi dhe konfirmimi i termineve on-line
Kërkimi, gjetja dhe organizimi i pacientëve për tek laboranti përkatës
Hapja e llogarive të pacientëve dhe caktimi i termineve
Evidentimi i Rezultateve të Analizave në TolloMed™
Nxjerrja dhe shtypja e Rezultateve të Analizave
Nxjerrja dhe shtypja e faturës
Moduli i Laboratorit
Kërkimi i pacientëve ekzistues
Kërkimi i pacientëve të udhëzuar
Shtimi i pacientëve të rinjë
Plotësimi i të dhënave në udhëzimin elektronik
Procedimin e rasteve të reja për analizë
Historia e Analizave të Pacientëve
Moduli i faturimit
Moduli i raportimit
Administrim Biznesi
Profili i Laboratorit
Personeli, përgatitja profesionale dhe përvoja
Rolet dhe Privilegjet
Orari dhe Festat
WEB faqe dhe Postime (BLOG)
Menaxhimi i Relacioneve me Klientin
Prezencë në Hapësirën Reklamuese (Marketing Pool)

më shumë info:
www.tollomed.com/Home/Module_Lab 
Informata rreth publikuesit
TolloMed
Prishtinë
038220099
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »