SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Moduli Barnatorja | TolloMed
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
ID e produktit :
58652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Farmacia është një nga modulet e TolloMed™ i cili është zhvilluar për automatizimin dhe digjitalizimin e proceseve të punës në kuadër të një entiteti shëndetësor që operon në një apo lokacione të pakufizuara, duke filluar nga:

Disa nga vetitë e modulit të farmacisë:

Njoftim automatik pacientëve të udhëzuar
Panel dinamik me të dhëna analitike
POS (Pika e Shitjes)
Kërkimin e receptit elektronik
Përzgjedhjen e barërave nga recepti elektronik
Përzgjedhjen e barërave sipas "Bar Code"
Moduli i Depos
Përzgjedhja e llojit të barit nga regjistrimet paraprake
Përcaktimi i lokacionit të barit (Depo Qëndrore, Depo mobile, Ekspozite)
Emri i artikullit
"Bar Code"
Çmimi i barit
Data e prodhimit dhe e skadimit
Sasia e disponueshme në farmaci
Paketimi
Prodhuesi
Shteti në të cilin është prodhuar
Porosia Online tek furnitori
Qasje në sasinë e disponueshme për porosi
Qasje në çmimet furnizuese
Porosi online të barërave
Njoftim të furnitorit me SMS automatik
Moduli i raportimit
Administrim Biznesi
Profili i Farmacisë
Personeli, përgatitja profesionale dhe përvoja
Rolet dhe Privilegjet
Orari dhe Festat
WEB faqe dhe Postime (BLOG)
Menaxhimi i Relacioneve me Klientin
Prezencë në Hapësirën Reklamuese (Marketing Pool)

më shumë info:
www.tollomed.com/Home/Module_Pharmacy 
Informata rreth publikuesit
TolloMed
Prishtinë
038220099
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »