SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter Komplet
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '15
ID e produktit :
58653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes kompjuter komplet Pentium 4
512 ram mermory , 40 hard disck ne gjendje te shkelqyre
Kopjuteri vjen komplet me Monitor ,maus,dhe tastatru qmimi 50 euro
Informata rreth publikuesit
rrezonmaxuti
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »