SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asus Memo Pad 7 Origjinal Ne gjendje shum te mir
Çmimi :
€98.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
ID e produktit :
58699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Asus Memo Pad 7 , me Wifi , Esht me versionin me te ri 4.1.2 i bardh shum i ruajtur vetem 1 muaj i perdorur ne gjendje shum te mir dhe ka adapterin orgjinal , fotot jan orginale, esht me viber,facebook,instagram etj. I punojn te gjitha aplikacionet

Per me shum info :
049600323
Informata rreth publikuesit
Blend
Ferizaj
+38649600323
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »