SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dj.Ardi
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
ID e produktit :
58834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dj.Ardi ju ofrojm muzik në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare...

Telefoni per kontakt 044/151-304
Informata rreth publikuesit
Dixhej
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »