SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pizza
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
5884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

-1 lug majdanes
-1 cop mish te pejkur
-5 ve
-1 paqet kashkavall
-1 cope shuxhuk
-1 shishe keçap dhe kerpudha

Pergatitja:

E marojme brumin dhe i shrtijme petat sa tepsia dhe i qesim keqapin dhe 1 lug majdanez dhe kashkavallin e grisim dhe permi kerpudhat i kullojm pastaj ja hedhim mbi dhe suxhukun e presim ne copa copa dhje ja hedhim pastaj vet i zijem dhe i presim ne rriska te holla dhe picen e shtijm ne furr dhe pastaj pica eshte gati per tu servuar.

Ju befte mire.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »