SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Enersys | Genesis NP Bateria | NP7-12
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
ID e produktit :
58960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bateri pë UPS dhe Invertor
NP7-12FR
12 V
7 Ah
Pesha: 2.59 Kg
Dimenzionet (mm)
Gjatësia : 151 mm
Gjerësia: 65 mm
Lartësia: 100 mm
Informata rreth publikuesit
Computertrade-Enersys Batteries
Besianë
038570005
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »