SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 ps2 , Blackberry bold , 2 samsung dhe 1 psp.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
ID e produktit :
59014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju lutem coni mesazh nvtm ne viber ose whatsapp vendndodhja selite evogel tirane. 2ps2 1 me cip 1 pa cip 20disqe 2 leva=50milek. Blackberry Bold super telefon ben 150mijlek ka whatsapp viber youtube facebook vetem x 70mijlek. Samsung Gts5230 40mijlek Samsung Me Shin 30. Play Station Portable i mungon bateria ofrohet bashk me 4 lojra + karikues 100mijlek Gjerat shiten tgjitha bashk ose vec e vec te gjitha bashk 260mijlek. facebook.com/enea2h  Whatsapp Viber/0699414408
Informata rreth publikuesit
Enea
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »