SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon XL H1A PAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
ID e produktit :
59028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamera Canon XL H1A , ne sistemin PAL , punon me kasete MiniDV dhe me Sony HVR MRC1 (Karte memorie) , i njejti filmim njekohesisht ne dy varianttet e rregjistrimit pra edhe ne Kasete edhe ne Karte memorie ,Kamera eshte shume e mire si per Televisione ashtu edhe per dasma e evente te tjera , Eshte ne gjendje pothuajse te re ka vetem 50 ore pune , Shitet per asrye mosperdorimi , kamera eshte e gatshme per cdo prove . tel +355685349093
Informata rreth publikuesit
Astrit
Peshkopi
Peshkopi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »