SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
landini 85
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
ID e produktit :
59076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
landini 85 kw viti prodhimit 2007 ka vetem 1050 or pune. me mjete pune: pllugu kosa dhe vllaqa nr kontaktues 044717722
Informata rreth publikuesit
Vali Dona
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »