SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rolet Punues "VELUX" Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
ID e produktit :
59087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rolete Punues " VELUX " Ferizaj - Bibaj

Punojm roleta sipas porosis:
Roleta Te Jashtme Alumin (5 vite garancion)
Roleta Te Jashtme PVC- Plastic
Roleta Bambus
Roleta Shiritore
Roleta Veneciane
Perde Rolne
Perde Zebra (shum lloje)
Perde Shangril
Perde Hanas
Perde Elegante
Dyer Harmonic tri ngjyra
dhe Shum Lloje dhe modele tjera
Kontaktet:
+377 44 619 853 --- +377 44 532 918
+386 49 728 666 --- +386 49 748 666
Ne gjindemi Lokali Nr.1 Rr. Vllezerit Gervalla- Ferizaj
Nr.2 Rr. Ahmet Kaqiku (perball nen kalimit)
Nr.3 Rr. Ferizaj-Gjilanit te ura e madhe
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Verim
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »