SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Buba Racë E Paster 100% :)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
ID e produktit :
59094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten keta kelyshe shume te mire , jane agresive per persona te panjohure , jane te kendshem per antaret e familjes e te dashuruar , na kane mbeture vete 2 meshkuj dhe 2 femra , me respekt te ndersjellet ,.
Contact :www.facebook.com/SwedeennN
tel: 049461010
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
049461010
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »