SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONSTRUKSIONE METALIKE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
ID e produktit :
59256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojm dhe montojm konstruksione metalike me dimensione te ndryshme mvarsisht nga kerkesa juaj si salla dasmash , salla sportive , depo , fabrika te ndryshme si dhe mbuloja te pompave te derivative njeheri bejm montimin e panellit (sendwiq) dhe llamarines si dhe bejm rrethoja te ndryshme me qmime te voiteshme , te gjitha keto kryhen nga inxhinier i diplomuar Ramadush Mustafa nr tel 044771736 dhe viber +37744771736 email: ing.rama@hotmail.com . Pranojm kompenzime vetura kamion si dhe kamioneta te ndryshme
Informata rreth publikuesit
Ramadush
Viti
+37744771736
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »