SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garazha ne Bresje afer Shkolles dhe Ambulantes
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
ID e produktit :
59307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garazha ne Bresje tek afer Shkolles dhe Ambulantes perballe banesave te reja te Perparimit.Garazha eshte ne objekt banimit, ndertesat e vjetra ne Bresje dhe ka 17.5 m2. Gjithashtu dyer te hekurit dhe asfalt deri para deres
Informata rreth publikuesit
bekim
Fushë Kosovë
049 305 370
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »