SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Like Page Facebook , Youtube Views , Web Visits - etj
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
ID e produktit :
59308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nesë deshironi Like ne faqen tuaj te Facebook , apo deshironi shikime ne videot tuaj ne Youtube , apo vizita ne websajtin tuaj eja ketu ne ju garantojm sherbim te mire.

Qmimoret per Like ne faqen , dhe abonimet ne Facebook


1000 / Like ne Facebook 50 euro
5000/ Like ne Facebook - 100 euro
10.000/ Like ne Facebook 180 euro
50.000 / Like ne facebook 700 euro
100.000 / Like ne Facebook 1300 euro

Qmimoret per shikime ne videot tuaja ne Youtube

1000 / 50 euro
3000 / 120 euro
10.000/ 300 euro
20.000/450 euro
50.000/ 1000 euro
100.000 / 1700 euro

Qmimoret per vizita ne website

1000 vizita - 20 euro
3000 vizita - 50 euro
5000 vizita - 80 euro
10.000 vizita - 100 euro
20.000 vizita - 170 euro
50.000 vizita - 399 euro
100.000 vizita - 700 euro

Mesatarisht behen nga 100 like qdo dite ( Facebook Page)


Sherbimet te tjera: Twitter , Pinterest , Instangram etj.

Vrejtje: Pagesat behen nepermjet transferit bankar ose transferit mobil.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »