SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bokser Gjerman (German boxer)
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
ID e produktit :
59366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten boxer gjerman qift femër dhe mashkull, mashkulli i ka 2 vjet ndërsa femna tash i ka ba 1 vjet, nuk është mbarsu ende asnihere, të dy kan dokumenta ndërsa femna edhe pedigre.

çmimi nuk negociohet

Faleminderit,
Informata rreth publikuesit
Esad
Prishtinë
044136110
Orllan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »