SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kindle Fire HD 8.9
Çmimi :
€179.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
ID e produktit :
59506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kindle Fire HD 8.9" 16 GB me Android Kit Kat 4.4.4 i pa perdorur i ri ka dhe original Case

Stunning 1920x1200 HD display with rich color and deep contrast from any viewing angle Custom Dolby audio and dual stereo speakers for crisp, booming sound without distortion Ultra-fast dual-band, dual-antenna Wi-Fi for 40% faster downloads and streaming Over 27 million movies, TV shows, songs, magazines, books, audiobooks, and popular apps and games e


Ragip
049316846
Informata rreth publikuesit
Ragip
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »