SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
huawei u8650
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
59631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Celulari eshte ne nje gjendje te mire me version androidi 2.3.6 ,,ngjyre e zeze ,pajisur me dy bateri ,i pajisur me mbrojtese plastike ,kufje,karikus,fish dhe eshte perdorur vetem 5 muaj....
Informata rreth publikuesit
panajotboy
lushnje,albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »