SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektime elektrike profesionale per objekte te ndryshme
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
ID e produktit :
59634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Projektime elektrike me çmime shumë të volitshme.Staf profesional me pervojë 14 vjeçare.Varësisht nga destinimi i objektit vlera e çmimit për m2 nga 20-30cent, gjithashtu bejme projektimin e ndricimit te rrugeve te ndryshme.Tek ne mund te gjeni profesionalizem,seriozitet dhe projektet perfundohen ne kohen e caktuar.Ju mirepresim!!!
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049558959
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »