SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
note 3 32 gb full unlock ndrrim
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
ID e produktit :
59763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje Shes apo nderroj samsung galaxy note 3 Origjinal N900 punon pa asnje problem osht full unlock dmth bon me te gjitha kartelat ka 3GB ram 32GB memorie mundesh edhe me i shtu me sd card deri ne 64GB kamera 13mpx kamer perpara per pun osht tip top perfekt punon jasht e ka rrethin pak te grritht siq shihet ne foto vjen me 1 bateri shtes dhe ni mbrojtje mbrapa Fotot jan origjinale te telefonit ndrroj me 5s full unlock kry per kry, kurse me 5s me gevey ju bjen me shtu diqka vetem nese osht 32 gb mujm me ndrru kry per kry, dhe 5c 32 gb tkalter dhe te bardh Mund te me kontaktoni edhe ne Viber dhe whatsapp +38649357332
Informata rreth publikuesit
Laurent
Prishtinë
049357332
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »