SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Enlarse Proffesionale
Çmimi :
€1,884.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
59967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Enlarse Proffesionale per Restorante dhe Hotele me kapacitet 500 pijata ne orë , dhe 1400 gota ne orë
Garancion i plot 2 vjeqar per me shum info
Kontakt : 045 57 57 57
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »