SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Play station 2
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
ID e produktit :
60033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Play station 2 i perdorur i blere ne 2008 270ero por i ruajtur shum dhe pa defekte play station vjen me 2doreza dhe 3 cd falas ata qe jon te interesuar me kontaktoni ne facebookun tim Labinot Kastrati..
Informata rreth publikuesit
Labinot
San Francisco, California
044 282 147
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »