SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
konstruksione dhe rikonstruksione metalike edhe betoni.
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
ID e produktit :
60101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mar persiper konstruksione metalike te te gjitha llojeve e permasave, si shkolla,palestra,mbikalime autostradash,kate pallatesh,porta metalike,shkalle emergjence, catija shkollash e shtepiash, etj. gjithcka ka lidhje me hekurin.
si edhe marim persiper edhe rikonstruksione te ndryshme te cdo lloji, apartamente,vila,etj edhe ndertime suvetime,shtresa instalime etj. me sipermarrje me nenkontrata.

Tel. : 0682740041
Informata rreth publikuesit
zani
Prizren
0682740041
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »