SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cnc frez makin per reklama urgjet e shes
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
ID e produktit :
60146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cnc frez makina eshte ne gjendje shum te mir pren 120x 80 cm e ka edhe kompjuterin shitet komplet punon me vector file i ka programet e veta cambam dhe mach 3 pren stirodur, dru, plexiglass forex alkoban i ka llojet e burgive prerse per qdo informat mund te na kontaktoni ne tel.
045 57 19 19 lpni
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »