SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP Compaq dc5800 Microtower i Kompletuar !
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet HP Compaq dc5800 Microtower. Ne cmim perfshihet tastiera , mouse , truri dhe ekrani . I perdorur ne gjendje shume te mire pune . Cmimi eshte i diskutueshem . Nr : 069 954 77 55
Informata rreth publikuesit
Diamantino
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »