SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 llaptop nga Gjermania | Core i3| Core i5| Dual Core etj... 044 344 117
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Llaptopa te ardhur nga gjermania...
Jan Ne gjendje perfekte... punojn shum mire dhe shpejt.
Llaptopet i jap me Garancion-Leternjoftim...

Msi Core i3... 320Gb HDD
4Gb Ram
Kamer/mikrofon
Processor Core i3... me 4 procesroa Ka 2.4ghz
HDMI/LAN/USB/VGA ETJ...
bateria 2-3 or... me pak se 2muj i perdorur..


Compaq CQ52 ne gjendje perfekte...
4Gb Ram
250Gb HDD
HDMI/LAN/USB/
Erkan HD

Kem edhe laptop Te tjer...
Per Student.. mini... Ose i3/i5/i7 per programe te renda
si Acaudi Etj etj...

Per Me shum Info kontak Tel ose Viber +377 44 344 117
VREJTE PRES VETEM BLERES SERIOZ!!
Informata rreth publikuesit
ardi-zeka
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »