SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobile per dhome te ndejes,Tepih dhe Tavolina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobilet jan te lekures treulese,dyulese dhe fotelja,jan blere ne Confort 1800euro per shkak se ju duhet pak riparim i shesim shume lir,tepihi eshte ne gjendje shume te mire po ashtu edhe tavolinat qe jan moderne dhe shume funksionale sepse jan 2 tavolina qe ndahen-bashkohen,vendosen njera mbi tjetren varesisht prej vendit dhe nevojes,per ma shume info ju lutem na kontaktoni (edhe ne viber )
Informata rreth publikuesit
Edita
Prishtinë
049126359
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »