SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompania e Pastrimit "Kristal"
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Niveli i pergjithshëm i pastërtise të një vendi, nuk është vecëse niveli i pastërtise e shëndetit te qytetarëve të vet"
Kompania "Kristal" është një kompani e cila merret me pastrimin e : Shtëpive të banimit,Objekteve banesore,Lokale Afariste etj.
Me ekipe Profesionale dhe te përkushtuar për punë dhe korrektësi,dhe gjithmon në përmbushje të kërkesave të konsumatorit.
Informata rreth publikuesit
"Kristal"
Therandë
044-600-018
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »