SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Unior | Pincë | Prerje darë | Fundi prerja darë | 457/4AP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
materiali: çeliku të veçantë mjet
rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
prerjes buzë induksion thekur
Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët tokë
përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për EN12540 standarde
trajton plastike zhytur
bërë sipas standardit ISO 5748
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »