SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes canon 300d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
ID e produktit :
60611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet canon 300d me objektiv 18-55mm komplet me
Bateri
Mbushes dhe memory card 32GB
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aziz
Pristina
044703280
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »